Bikefitting

Bikefitting

Uwolnij potencjał i odkryj swoje moce!

Trek Precision Fit jest najlepszym sposobem na uzyskanie przez Ciebie lepszych osiągów w jeździe na rowerze. Będziesz zaskoczony tym, jak wiele znaczy perfekcyjne spasowanie z rowerem. Dokładne dopasowanie do roweru jest w stanie sprostać Twoim potrzebom i zapewnić Ci idealne rozwiązanie, które przełoży się na wiele godzin szybszej, znacznie wygodniejszej i przyjemniejszej jazdy
Trek Precision Fit to znacznie więcej niż podstawowa regulacja wysokości kierownicy i siodełka. To coś co pomoże Ci wydobyć cały potencjał Twojej maszyny.

Etapy bike fittingu

Konsultacja

Specjalista porozmawia z Tobą o twoich celach, treningach, wymaganiach jako zawodnika czy rowerzysty.

Ocena fizyczna

Przed momentem dopasowania , specjalista oceni Twój zakres ruchowy wraz z elastycznością.

Badanie stóp

Sprawdzimy czego Twoje stopy potrzebują i dopasujemy odpowiednie wkładki.

Dobór obuwia, ustawienie bloków

Wraz ze specjalistą zaczniecie od wybrania odpowiedniego obuwia i umiejscowienia bloków.

Pozycja początkowa

Ocena dopasowania Ciebie i roweru zaczyna się od sprawdzenia, w jakiej pozycji obecnie jeździsz i ustalenia, co ma być kolejno zrobione.

Prawidłowe ułożenie dolnej części ciała

Dopasowanie zaczyna się od doboru siodła, po czym przeprowadza się stopniowo kolejne regulacje, żeby wykorzystać Twój potencjał biomechaniczny.

Ustawienie górnej części ciała

Optymalizacja pozycji i generowanej mocy odbywa się poprzez ustawienie prawidłowej wysokości wspornika kierownicy, odległości między siodłem a kierownicą oraz dobranie odpowiedniego kształtu i szerokości kierownicy.

Sprawdzaj i kontroluj

Spotkanie zostanie zakończone szczegółowym zapisem ustawień dostosowanych do ułożenia Twojego ciała i ustaleniem kolejnego spotkania.

Jak się umówić
Fittingi odbywają się u nas codziennie po uprzednim umówieniu telefonicznym pod numerem telefonu 784 950 930 lub osobistym w siedzibie sklepu.
Fittingi wykonujemy od poniedziałku do piątku. Czas fittingu wynosi od 2 do 4 godzin. Na spotkanie należy zabrać ze sobą rower, pedały i obcisły strój.

Cennik

Rower MTB Fiting complex - 700 PLN

Rower szosowy Fiting complex - 700 PLN

Rower TT / Triathlon Fiting complex - 750 PLN

Neutralne ustawienie bloków - 50 PLN

Konsultacja z Precisionfit - 200 PLN/h

Powiązane informacje: